Mercedesi i kalon veturat në autostradë si në filma [Video]

Mercedesi i kalon veturat në autostradë si në filma [Video]

Një video tronditëse e kapur nga një veturë, shfaq momentin kur një shofer i Mercedes tejkalon veturat në autostradë herë nga njëra anë, herë nga tjetra, para se të përplaset me një Mini.

Peter Goodfellow, 36 vjeç, u burgos për 11 muaj pas përplasjes së tmerrshme, e cila bëri që vetura Mini të sillej dhe të kalonte tre shirita.

Videoja shfaq Goodfellow duke tejkaluar vetura të tjera, përderisa vozitë me një shpejtësi marramendëse, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon e Daily Mail:

 

COMMENTS