Mënyra e pazakontë se si urinon ky qen

Mënyra e pazakontë se si urinon ky qen

Një qen në një ditë me diell me Australi është kapur duke urinuar në një formë jo fort të zakontë.
Qeni, në një distancë të afërt me ujin, ishte duke qëndruar në ‘Avalon Beach’ në Uells ndërsa filloi të “shënjonte territorin” përmes hedhjes së urinës në një distancë të lartë, transmeton lajmi.net.

Pauzimi dhe forma e urinimit janë ato çfarë bënë pronarin e tij ta incizonte dhe ta publikonte në rrjetet sociale.

Videoja është bërë virale, ndërsa ka arritur të marrë mbi 1 qind mijë pëlqime dhe afro 15.000 komente.

Ndiqeni edhe ju. /Gazeta Lajm

 

COMMENTS