Melinda publikon këngën e re ‘Pika Pika’

Melinda publikon këngën e re ‘Pika Pika’

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

‘Pika Pika’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Për tekstin është kujdesur vetë Melinda së bashku me Tonic dhe Denk.

Melinda këtë projekt muzikor e publikoj pas suksesit të asaj ‘Çifteli’./Lajmi.net/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19