MEGAN FOX KRITIKON ISH BURRIN E SAJ QË PO PËRPIQET TA BËJ TË DUKET SI NJË NËNË JO E MIRË

MEGAN FOX KRITIKON ISH BURRIN E SAJ QË PO PËRPIQET TA BËJ TË DUKET SI NJË NËNË JO E MIRË

Megan Fox kritikoi ish-burrin e saj Brian Austin Green gjatë fundjavës, duke pretenduar se ai po tenton ta bëj të duket si “një nënë e largët” për tre fëmijët e tyre.

Në Instagram, aktorja 34-vjeçare e cila u nda nga aktori i “Beverly Hills, 9021” kritikoi Green për shpërndarjen e një fotografie nga Halloëeen të djalit të tyre 3-vjeçar Udhëtim.

“Pse Journey duhet të jetë në këtë fotografi? Nuk është e vështirë t’i heqësh nga foto. Ose zgjidhni foto në të cilat nuk janë ”, tha Fox.

Fox shtoi se si ajo kishte një “Halloween të shkëlqyeshëm” me fëmijët Noe, 8 dhe 6-vjeçar Bodhi, por vuri në dukje, “sa mungojnë ata nga mediat sociale e saj”.

“E di që ti i do fëmijët tanë. Por nuk e di pse nuk mund të ndalesh së postuari imazhet e tyre në Instagram ”, vazhdoi ajo.

“Ti je aq toksik sa do që unë të dukem  si një nënë e largët, ndërsa ti je babai i kujdesshëm, i përkushtuar.Ti i mban fëmijët gjatë gjysmës së kohës”./Insajderi.com

COMMENTS