Me ftesë të Granit Xhakës, reperi i njohur shikoi nga afër ndeshjen Arsenal-Man Utd

Me ftesë të Granit Xhakës, reperi i njohur shikoi nga afër ndeshjen Arsenal-Man Utd

Granit Xhaka i kishte bërë ftesë të veçantë dje reperit shqiptar.

Cozman është reperi i cili dje me ftesë nga Granit Xhaka shikoi nga afër ndeshjen mes Arsenalit dhe Manchester United.

Përmes rrjeteve sociale, reperi ka falënderuar Xhakën, duke publikuar edhe biletën e ndeshjes, dërguar nga vetë futbollisti.

Kujtojmë që në këtë ndeshje, Xhaka shënoi një gol, kurse përfundoi me rezultat 2:0 në favor të Arsenalit. /Lajmi.net/

 

COMMENTS