Madonna rrezikon t’i humbet 1 milion dollarët, a do të performojë në Eurovision?

Madonna rrezikon t’i humbet 1 milion dollarët, a do të performojë në Eurovision?

Madonna po rrezikon t’i humbet 1 milion dollarët.

Këngëtarja Madonna mund të mos këndojë në natën finale të Eurovisionit

Edhe pse kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në finalen e madhe, organizatorët thonë se ylli i muzikës, Madonna, akoma nuk ka nënshkruar kontratën.

Deri tani, nuk ka ende një njoftim zyrtar nga stafi i këngëtares, por pritet që ajo të jetë e ftuar speciale e finales të së shtunës. Pagesa e natës finale, me të cilën Madonna do të shpërblehet është plot 1 milion dollarë.

A do ta humbasë këtë shumë parashë dhe a do të paraqitet në natën finale të Eurovisionit mbetet ta marrim vesh shumë shpejtë.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19