Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Luana Vjollca tregon prapaskenat për të realizuar një foto

Moderatorja Luana Vjollca ka përshëndetur fansat e saj me një video mjaft sexy.

Pas publikimit të këngës më të fundit në bashkëpunim me Bujar Qamilin vëmendja ndaj saj është shtuar.

Luna në videon e publikuar  shfaqet mjaft sensuale. Ndërkohë me anë të kësaj video ajo ka zbuluar  dhe pjesë nga puna që kryeht për të dalë sa më perfekte.

Veç grimit në fytyrë, Luan është aq detaiste sa edhe këmbët nuk i lë pa lyer.

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19