LIVE: Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

LIVE: Apple prezanton modelet e reja të iPhone dhe produkte tjera

Ka nisur, ashtu siç është paraparë, në orën 19:00, konferenca e përvitshme e Apple për prezantimin e modeleve të reja të iPhone dhe të produkteve të tjera të reja të kompanisë nga Kalifornia.

Apple prezanton modelin më të ri të iPhone XS(📹 Source: Apple.com)

Posted by Lajm on Wednesday, September 12, 2018

 

Përveçse në ueb-sajtin zyrtar të Apple, konferencën e prezantimit të modeleve të reja iPhone mund ta ndiqni edhe në Twitter.

Nëpërmjet një ‘cicërime’, Apple ka bërë të ditur se do të keni mundësi të ndiqni konferencën e sotme direkt nga rrjeti social.

Në llogarinë zyrtare në Twitter të Apple, do të publikohen imazhe të ngjarjes.

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19