Limaj si zakonisht edhe sot në “Fadil Vokrri”, në përkrahje të Kosovës

Limaj si zakonisht edhe sot në “Fadil Vokrri”, në përkrahje të Kosovës

Kryetari i Nismës Socialdemokrate po përcjelle nga afer ndeshjen mes Kosovës dhe Çekisë. Limaj ndjek nga afër pothaujse cdo ndeshje të Kosovës.

“Si gjithmonë sot në stadiumin “Fadil Vokrri”, në përkrahje të djemve tanë të cilët po na bëjnë krenar me paraqitjet e tyre. Përpara Kosovë!”, ka shkruar Limaj në Facebook.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19