Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Limaj për lojtarët e Kosovës: Këta janë heronjtë tanë

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i shoqëruar nga anëtarët e Kryesisë qendrore struktura tjera nga kjo parti po e përcjellin bashkërisht ndeshjen mes Kosovës dhe Anglisë.

Limaj ka reaguar në ‘Facebook’, menjëherë pas golit të Kosovës kundër Anglisë. Ai i ka vlerësuar si heronjtë e Kosovës, lojtarët tanë.

“Çfarë fillimi i jashtëzakonshëm i Kosovës në përballjën kundër Anglisë. Kjo është Kosova jonë. Këta janë heronjtë tanë. Forca Kosova”, ka shkruar Limaj.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19