Leicester nuk ndryshon pozicion për Maguire

Leicester nuk ndryshon pozicion për Maguire

Leicester nuk ka ndryshuar asnjë pozicion për Harry Maguire pasi që Sky Sport raportoi dje se United janë gati për ofertën e dytë

Kjo ofertë pritej të bëhej para se të përfundoi afati kalimtar të enjten.

Ai ka katër vjet kontratë në King Power dhe klubi është i përkushtuar për të mos e shitur këtë afat kalimtar veror.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19