Kylie Jenner tregon nga afër pjesën intime

Kylie Jenner tregon nga afër pjesën intime

Kylie Jennes i ka kaluar të gjitha limitet.

Kylie Jenner është një nga femrat më të ndjekura në Instagram, njëra nga arsyjet janë edhe fotografitë provokative.

21 vjeçarja së fundi ndau me ndjekësit e saj një imazh në Instagram, imazh në të cilin synim e kishte t’i ‘reklamonte’ bikinit dhe atë se çfarë shkruan në to, mirëpo duke e fotografuar pjesën intime nga afër ka provokuar keq.

“Më shumë plazh, më pak brenga”, ka shkruar në Instagram, Kylie.

 

COMMENTS