Kylie Jenner, kjo “masakruese” e fotoshopit

Kylie Jenner, kjo “masakruese” e fotoshopit

Kylie Jenner është bërë përsëri hit me një skandal të fotoshopit derisa ka shpërndarë disa foto nga paraqitjet e saj në Met Gala

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” (22) i është bashkuar një legjioni ë yjeve të cilët e kanë kujtuar eventin e modës Met Gala, i cili është shtyrë për shkak të pandemisë Covid-19.

Megjithatë, fansat me sy shqiponjë kanë analizuar këto imazhe të Kylie, ku kanë hasur në intervenime të saj ku ajo ka theksuar belin më të hollë dhe duar me të vogla.

Ajo madje ka bërë fotoshop edhe një foto me Doatella Versacen. /GazetaExpress/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19