Ky gjoks i Angela Martinit do ju lë pa gjumë

Ky gjoks i Angela Martinit do ju lë pa gjumë

Angela Martini është e njohur për asetet e saj seksi por nga të gjitha këto asete veçohet gjoksi i saj

Modelja dhe shkrimtarja është duke i shijuar pushimet e gjata verore dhe rregullisht poston foto ku tregon këto asete.

E tillë është edhe fotoja e saj e fundit ku Angela tregon këto asete.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për përmasat e gjoksit të saj derisa përshendet me këtë foto provokative fansat e saj me një “Hi”.

Kujtojmë që në fund të vitit modelja nisi karrierën e saj si shkrimtare ku edhe botoi një libër. /GazetaExpress/

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19