Ky është personi i parë që e vizitoi Albin Kurti pasi fitoi zgjedhjet

Ky është personi i parë që e vizitoi Albin Kurti pasi fitoi zgjedhjet

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në vizitë te ish-deputeti i kësaj partie, Adem Mikullovci.

Këtë vizitë të liderit të partisë e ka publikuar në Facebook faqja e Mikullovcit.

Këtë e ka konfirmuar vet Adem Mikullovci i cili ka publikuar fotografi me Kurtin.

“Në ditën e parë të fitores së madhe në zgjedhje, Kryeministri i ardhshëm i Republikës, zotëri Albin Kurti vizitoi ish deputetin Adem Mikullovci në shtëpi”, ka shkruar Mikullovci.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19