Kosova goditet nga një tërmet me magnitutë 4 [Foto]

Kosova goditet nga një tërmet me magnitutë 4 [Foto]

Disa dridhje toke janë ndjerë në Prishtinë para pak çastesh.

Një gjë e tillë është lajmëruar edhe nga faqja EMSC e cila merret me regjistrimin e tërmeteve.

Dridhjet janë ndjerë edhe në Tiranë, ndërkohë epiqendra e tërmetit është Kosova, raporton Gazeta Lajm

Tërmeti i raportuar nga faqja EMSC, njëher tregon magnitutë 4.2 pastaj 3.8 dhe epiqendra si duket është në Mitrovicë, Leposaviq dhe Prishtinë/ lajm.net

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19