Kombëtares së Kosovës i shtohet edhe një fanse seksi

Kombëtares së Kosovës i shtohet edhe një fanse seksi

Në lojën që zhvillohet sonte në stadiumin e Prishtinës do të jetë prezentë e dhe Morena Taraku.

Morena ka marrë si dhuratë nga Federata e Futbollit të Kosovës një fanellë të kombëtares, të personifikuar me inicialet dhe mbiemrin e saj.

Ajo ka treguar në Instagramin e saj fanellën, ndërsa Morena me siguri se do të jetë prezente edhe në lojën që do të zhvillohet në stadiumin e Prishtinës, ajo mes Kosovës dhe Maltës./Gazeta Express

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19