Kjo do të jetë vila e Ronaldos në Torino [Foto]

Kjo do të jetë vila e Ronaldos në Torino [Foto]

Njëra ndër vilat më të shtrenjta në botë, me lokacion në Torino, pritet të jetë shtëpia e Ronaldos në rast se ky i fundit transferohet në Juventus.

Në këtë vilë ka jetuar Zidane dhe Cannavaro, gjatë kohës së tyre si lojtarë të Juventusit, transmeton Gazeta Express.

Kjo vila ka 1000 metra katrorë, 200 dhoma, pishinë, dhe ka rrugë sekrete që e sigurojnë qetësinë, është larg nga trafiku i qytetit. Qëndrimi një ditor besohet që është 40 mijë euro. /GE

 

COMMENTS