Këta shtatë lojtarë do të largohen nga Man Utd

Këta shtatë lojtarë do të largohen nga Man Utd

Manchester United po përgatitet që të bëjë një revolucion të thellë në skuadër.
Manchester United pritet që në verë të përballet me shtatë largime të lojtarëve.

Sipas ‘The Sunday Times’, nga ‘Djajtë e Kuq’ pritet të largohen Paul Pogba dhe David de Gea, që po kërkohen nga Real Madrid.

Ander Herrera po kërkohet nga PSG, gjersa Juan Mata është nën shënjestrën e Barcelonës.

Treshja, Romelu Lukaku, Alexis Sanchez dhe Eric Bailly, janë të frustruar me minutazhën që kanë, andaj po e kërkojnë largimin qysh në afatin e verës. /Lajmi.net

 

COMMENTS