Kështu dukeshin Ami dhe Ermali në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Kështu dukeshin Ami dhe Ermali në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Sara Hoxha dhe Ledion Liço i dhanë fund beqarisë dy ditë më parë.

Dyshja organizuan dasmë përrallore larg shqipërisë, si destinacion kishin zgjedhur Italinë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse larg nga vendlindja, në dasmën e tyre nuk munguan as disa prej fytyrave publike që janë miq të çiftit.

Në mesin e të pranishmëve ishin edhe Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska, të cilët dukeshin për mrekulli përkrah njëri-tjetrit.

Ishte Ami ajo e cila ndau me ndjekësit një foto nga dasma, ku ishte veshur me fustan të kuq ndërsa dukej e lumtur pranë Ermalit.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19