Këngëtari me famë botërore uron Diona Fonën për ditëlindje

Këngëtari me famë botërore uron Diona Fonën për ditëlindje

Diona Fona dje festoi ditëlindjen.

Diona Fona dje mbushi 20 vjet jetë, ndërsa pranoi shumë urime nga miqtë dhe fansat.

Një urim të veçantë, këngëtarja e pranoi nga artisti me famë botërore, Jason Derulo përmes një videoje, të cilën ajo e ka postuar në InstaStory.

“Urime ditëlindja, shpresoj që ky vit të jetë më i miri në jetën tënde. Shijoje”, ka thënë ndër të tjera Derulo.

Për ndryshe, Diona Fona ani pse e re në moshë, ka arritur të pëlqehet në publik me projektet që ka lansuar. /Lajmi.net/

 

COMMENTS