Kendall Jenner ju lë ‘pa fjalë’

Kendall Jenner ju lë ‘pa fjalë’

Kendall Jenner është njëra nga modelet më atraktive.

Modelja me famë botërore, Kendall Jenner e ka dëshmuar se është njëra nga modelet më atraktive dhe më joshëse, shkruan lajmi.net

Në rrjete sociale, posaqërisht në atë Instagram ndanë imazhe të ndryshme dhe mjaft të veçanta. E në këto të fundit shfaqet siç nuk e keni parë asnjëherë, pamja e së cilës është për tu admiruar.

Ajo çka e bën edhe më unike është grimi dhe veshja e saj që duket se i përket firmës së famshme ‘Channel’.

Bella Hadid, Kendall Jenner, Gigi Hadid janë disa nga yjet më të komentuara në mediat rozë. /Lajmi.net/

 

COMMENTS