Justin Bieber dërgon të fejuarën në vendlindjen e tij

Justin Bieber dërgon të fejuarën në vendlindjen e tij

Justin Bieber dukej i lumtur derisa po përqafonte Hailey Baldwin gjatë një shëtitje për kafe në qytetin e tij të lindjes.

Këngëtari ka dërguar në Kanada, ku edhe është lindur, të fejuarën e tij, Hailey Baldwin, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Çifti dukeshin shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, deria po shijonin kafe në Stratfort, Ontario.

Justin 24 vjeç dhe Hailey, 21, të cilët ishin në lidhje gjatë 2015-2016 janë ribashkuar dhe menjëherë dashurinë e tyre e kurorëzuan me fejesë.

Vajza e Stephen Baldwin nga Nju Jorku u pa të shtunën duke u larguar për në drejtim të Kanadasë, për të vizituar Justin dhe familjen e tij.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19