Joshua provokohet nga një tjetër boksier i paftuar gjatë konferencës me Povetkin

Joshua provokohet nga një tjetër boksier i paftuar gjatë konferencës me Povetkin

Anthony Joshua dhe boksieri rus Alexander Povetkin u njoftuan për herë të parë para duelit të tyre për titujt e peshave të rënda, por vëmendjen më të madhe e mori momenti kur në skenë doli boksieri amerikan Jarrell Miller.

I njohur me nofkën “Big Baby”, Milleri hyri në skenë derisa po pozonin Joshua dhe Povetkin.

Joshua do të përballet me Povetkinin më 22 shtator.

 

COMMENTS