Jo vetëm me rima, Tayna u bën konkurrencë repereve edhe me vithet

Jo vetëm me rima, Tayna u bën konkurrencë repereve edhe me vithet

Tayna i ka treguar në Instagram vithet e formësuara.

Reperja Tayna është ndër emrat e cila iu fut së fundmi botës së muzikës, saktësisht repit, mirëpo arriti që shumë shpejtë ta kapë ritmin dhe të bëhet ndër artistet më të komentuara për suksese.

Tayna vëmendjen e gjithë publikut përveç me projekte muzikore ka filluar ta rrëmbejë së fundmi edhe me provokime.

Së fundmi ajo i ka publikuar disa imazhe në llogarinë Instagram nëpërmjet të cilave ka provokuar me vithet.

Faktikisht pranë postimit ajo ka folur për flokët por vëmendja e fanasve sigurisht se ka shkuar tek vithet e formësuara të saj me të cilat po ashtu po i konkurron koleget./Lajmi.net

 

COMMENTS