Ja çka i ndodhi Gent Fatalit gjatë xhirimeve të “Na vjen dita”

Ja çka i ndodhi Gent Fatalit gjatë xhirimeve të “Na vjen dita”

Para pak ditësh Gent Fatali dhe Bes Kallaku publikuan këngën e re “Na vjen dita” (Bella Ciao).

Projekti është shoqëruar edhe me videoklip e që u prit mjaft mirë nga fansat e dyshes, shkruan lajmi net.

Ndërsa, së fundmi reperi ka ndarë një moment qesharak me ndjekësit nga prapaskenat e këtij videoklipi. Teksa xhiron një skenë para veturës, Fatali tenton të ulet sipër makinës por rrëzohet brenda.

“Video motivuese: Kur rrxohesh njet qu prap dhe vazhdo”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Ndryshe, kënga tashmë numëron mbi një milion klikime në kanalin zyrtar, Youtube.

 

 

COMMENTS