Isaac Carew ‘thumbon’ Dua Lipën me postimin e bërë

Isaac Carew ‘thumbon’ Dua Lipën me postimin e bërë

Isaac Carew nuk e paska ‘harruar’ ende këngëtaren.

Pas ndarjes me Isaac, Dua nuk ka humbur kohë fare e ka gjetur të dashurin e ri menjëherë e kjo si duket ka nevrikosur kuzhinierin

Britaniku ka bërë disa postime në rrjetin social Twitter ku shkruan:

“Për aq kohë sa e dini ‘Emoji’ i gjarprit”dhe menjëherë vijon me postimin tjetër “ Mendoj se fama dhe parat janë një faktor i madh” fjalë këto që besohet se janë në drejtim të këngëtares nga Prishtina.

 

COMMENTS