‘Ik ore më sill çupën them, shpejt’. Plas grushti në Vlorë

‘Ik ore më sill çupën them, shpejt’. Plas grushti në Vlorë

Sherr me grushte ne Vlore. Ngjarja ka ndodhur në rrugën e Çipajve, në qytetin bregdetar, me protagoniste disa te rinj dhe nje burre, qe pas sherrit perfundon i grushtuar ne toke.  

rrahje

Videoja e sherrit është publikuar nga gazetari Enrik Mehmeti ne faqen e vet ne Facebook. Ne pamjet e marra nga lart, shihet një burrë që i kërkon një djali t’i sjellë vajzën. “Ik ore me sill cupen, ik me sill cupen po te them, shpejt”, degjohet nje ze burri.

Nga ana e tij, djali i është përgjigjur me grushte burrit, duke e lënë të shtrirë në tokë.“Boks i thatë në mes të natës. Dërguar nga një qytetar që jeton pranë rrugës së Çipajve. Nga debati duket se babai kërkon që djali ti sjelli vajzën ndërsa reagimi është goditja ndaj burrit duke e lën në shesh!”, shkruan gazetari ne faqen e tij ne FB.

 

COMMENTS