I dashuri i Jonida Vokshit dikur ishte pjesë e klipit të Elvana Gjatës

I dashuri i Jonida Vokshit dikur ishte pjesë e klipit të Elvana Gjatës

Mund të mos vënë re por i dashuri i Jonida Vokshit ishte pjesë e një prej projekteve më të pëlqyera të Elvana Gjatës.

“Nuk janë më”, ishte një ndër projektet muzikore të Elvana Gjatës e cila u realizua vite më parë dhe u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Kjo këngë dëgjohet edhe sot dhe në Youtube ka një numër të madh klikimesh. Por të paktë janë ata që e kanë vënë re se kush ishte pjesë e klipit.

Bëhet fjalë për të dashurin e Jonida Vokshit, Besin, i cili në videon që ua sjellim në vazhdim shihet se ka ndryshuar.

Kujtojmë se Elvana Gjata dhe Jonida Vokshi janë mike shumë të mira.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19