Gol i bukur i Lirim Kastratit nga këndi i vdekur

Gol i bukur i Lirim Kastratit nga këndi i vdekur

Ekipi i Lirim Kastrati, Lokomotiva e Zagrebit është duke luajtur sonte si mysafirë i Rijekës.

Derisa po zhvillohet minuta e e 80 e ndeshjes dhe Lokomotiva po barazon me rezultat 2-2, goli i parë në këtë ndeshje u shënua nga Kastrati.

Talenti i Kamenicës bën një dalje të mirë në minutën e 36 të ndeshje derisa godet me të djathtën për të shënuar gol të bukur nga këndi i vdekur.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19