Ganimete Abazi bëhet me veturë të re

Ganimete Abazi bëhet me veturë të re

Këngëtarja Ganimete Abazi e ka blerë një veturë të re.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Ganimete Abazi e ka blerë një makinë të re e cila është e tipit ‘Volkswagen’  

Këtë e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, e më pas kolegia e tij Violeta Kajtazi e ka publikuar një foto të Ganes pranë veturës dhe e ka uruar atë.

“E gëzofsh zemër”, ka shkruar Violeta Kajtazi pranë postimit të fotos së Ganimete Abazit pranë veturës së re. 

 

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19