Fustani rrjetë i Bebe Rexhës, ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve

Fustani rrjetë i Bebe Rexhës, ‘ngacmon’ imagjinatën e meshkujve

Bebe Rexha është një prej artisteve me prejardhje shqiptare që gëzon famë ndërkombëtare.

Bebe Rexha së fundi po shijon suksesin e këngës në duet me David Guettan dhe J Balvin, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat shfaqet tejet joshëse.

Ajo nga Toronto kishte zgjedhur të vishet me një fustan rrjetë, i cili i linte pak vend imagjinatës.

Kujtojmë që projekti me titull “Say My Name” është publikuar në të gjitha platformat muzikore. /Lajmi.net/

 

COMMENTS