Fustani i ngushtë i thekson linjat Arta Nitajt

Fustani i ngushtë i thekson linjat Arta Nitajt

Arta Nitaj duket tejet joshëse.

Aktorja dhe moderatorja Arta Nitaj i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën shihet e veshur me një fustan i cili i ka theksuar vithet dhe gjoksin.

Pranë postimit ajo ka pranuar komente pozitive por edhe ka pasur të atillë që e kanë akuzuar për ndërhyrje estetike në fytyrë./Lajmi.net

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19