Formacionet e ndeshjes: Man Utd – Barcelona

Formacionet e ndeshjes: Man Utd – Barcelona

Manchester United dhe Barcelona do ta zhvillojnë sot (e mërkure) ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve.

Manchester United dhe Barcelona do të përballen në kuadër të çerekfinales së Ligës së Kampionëve.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në ‘Old Trafford’.

Manchester United në këtë ndeshje do të jetë pa, Matteo Darmian, Alexis Sanchez dhe Antonio Valencia, që janë të lënduar.

Barcelona nuk mund të llogarisë në lojtarët se Rafinha dhe Thomas Vermaelen, që poashtu janë të lënduar.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave. /Lajmi.net

Man Utd vs Barcelona:

 

COMMENTS