Flaka Krelani fotografohet nga prapa, ‘ngre’ temperaturat në këtë natë me shi

Flaka Krelani fotografohet nga prapa, ‘ngre’ temperaturat në këtë natë me shi

Flaka Krelani i vuri ‘flakën’ Instagramit.

Këngëtarja Flaka Krelani ka provokuar me foton e saj më të re të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram

Ajo ka zgjedhur të që fotografohet nga prapa në pasqyrë ndërsa në fokus të veçantë i ka vënë vithet.

Flaka është një prej artisteve shqiptare e cila është aktive në Instagram dhe publikon shpesh foto të tilla, e vëmendjen e merr sa herë që me ndjekësit e shumtë i ndan ato.

 

COMMENTS