Fjalët e para të Zidane pas kthimit në Real Madridi

Fjalët e para të Zidane pas kthimit në Real Madridi

Zinedine Zidane është prezantuar në zyrat e Santiago Bernabeu si trajner i Real Madridit.

“Jam shumë i lumtur që jam kthyer në shtëpi. S’kam çfarë të them, edhe pse keni shumë pyetje, por unë skam çfarë të them, vetëm dua të vazhdoj sërish të punojë për të dërguar këtë kub aty ku duhet. Ajo çfarë dua është që nesër të nisi punën. Jam shumë i lumtur”, tha ai.

“A do të kesh më shumë autoritet? Do të shohim. Do të ndryshojnë disa gjëra për vitet e ardhshme. Por, do të kemi kohë për të folur për të ardhmen, sot kjo tema, por për ndeshjet që kanë mbetur dhe duam që të përfundojmë mirë”.

 

COMMENTS