Fiton ndeshjen në mënyrë spektakulare, por lëndohet duke festuar

Fiton ndeshjen në mënyrë spektakulare, por lëndohet duke  festuar

Johnny Walker ka dhuruar spektakël për fansat e UFC, duke arritur ta nokautojë Misha Cirkunov me një gju fluturues për vetëm 36 sekonda raporton Lajm.net.

Walker ka një rekord prej 16 fitoresh dhe 3 humbjesh, dhe një  periudhë me 8 fitore radhazi.

Por një situatë sa qesharake, aq edhe e pakëndshme i ka ndodhur gjatë festimit të fitores ku ai ka lënduar krahun./Lajm.net

Për më shumë ndiqeni videon:

 

 

 

COMMENTS