Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin?

Fero i jep fund lidhjes me Arbenita Ismajlin?

Reperi Fero i ka befasuar të gjithë me postimin e tij të fundit.

Në orët e para të mëngjesit, reperi i njohur shqiptar Fero ka bërë një postim në Instastory me të cilin ua bëri kokën lëmsh të gjithëve.

“Sapo u zgjova këtë mëngjes. Përshëndeje vajza prej tash jam beqar”, ka shkruar Fero i cili ngjalli dyshime në mos i ka dhënë fund lidhjes me modelen Arbenita Ismajli.

Ata nuk e kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami e as nuk i kanë fshirë fotografitë. Se çfarë po ndodh dhe çfarë do të thotë ky postim pritet që Fero ta sqarojë shumë shpejtë./Lajmi.net

 

COMMENTS