Fero bën shaka me Butën

Fero bën shaka me Butën

Buta është bërë objekt talljeje për Feron.

Fero dhe Buta janë nga dy artistët më të pëlqyer në estradë, por dyshja nuk gëzojnë raporte të mira mes vete.

Madje dy reperët shpeshherë kanë thumbuar njëri tjetrin në intervista apo emisione me ‘freestyle’ dedikuar njëri tjetrit.

Një gjë të tillë e ka bërë tani Fero, ai publikoi një video në Instastory ku shihet duke u tallur me Butën më një ‘freestyle’ të publikuar kohë më parë nga ai dhe Ledri.

View this post on Instagram

Fero lun qoke me Buten 🤣 Tag dike me pa..

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

 

 

COMMENTS