Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Ferizaj: Rrëmben dhe godet një femër, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Ferizaj ka arrestuar një person të dyshuar i cili thuhet se ka rrëmbyer një femër.

I njëjti e kishte futur viktimën me forcë në makinë dhe dyshohet se gjatë rrugës e kishte goditur disa herë.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19