Femra gjysmë të zhveshura në klipin e ri të Seven Saraçit

Femra gjysmë të zhveshura në klipin e ri të Seven Saraçit

Seven Saraçi po finalizon projektin e ri.

Seven Saraçi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave sjell pamje nga xhirimet e klipit të ri.

Përmes këtyre fotove, reperi zbulon së në klipin e tij të ri do të ketë skena me femra gjysmë të zhveshura, para dhe gjarpër.

Për ndryshe, “LaLa” titullohet kënga e re nga ky këngëtar, e cila është publikuar në disa platforma muzikore. /Lajmi.net/

 

COMMENTS