Falsifikuan pasaporta, në pranga kosovari dhe një turk

Falsifikuan pasaporta, në pranga kosovari dhe një turk

Policia në Mitrovicë ka arrestuar dje një të dyshuar, shqiptar i Kosovës dhe një të dyshuar tjetër, shtetas i Turqisë.

Sipas Policisë të njëjtit kanë tentuar që të pajisen me pasaporta të Kosovës duke   falsifikuar të dhënat personale.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në qendrën e  mbajtjes.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19