Era Istrefi performoi në Rusi, ja çfarë mendojnë qytetarët për të

Era Istrefi performoi në Rusi, ja çfarë mendojnë qytetarët për të

Edhe kësaj radhe në emisionin “Mirage”, të lajmi.net nuk ka munguar rubrika VoxPop.

Këtë javë qytetarët kanë komentuar performancën e Era Istrefit në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, shkruan lajmi net.

Shumë nga qytetarët përpos mënyrës se si ka kënduar kanë komentuar edhe dukjen e artistes nga Kosova, që mund të ndiqni në videon e mëposhtme.

Era së bashku me Will Smith dhe Nicky Jam bën përmbylljen e natës finale me këngën zyrtare të Botërorit “Live it up”.

 

COMMENTS