Endrit Shala: Mundohemi çdo ditë me ba diçka të mirë për vendin

Endrit Shala: Mundohemi çdo ditë me ba diçka të mirë për vendin

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala në RTV Dukagjini ka thënë se për çdo ditë mundohet për të mirën e vendit. Ai thotë se tre ministrat e Nismës Socialdemokrate përpjekën çdo ditë të punojnë për të mirën e vendit, shkruan Gazeta Lajm

“Çdo ditë, me kontributin ton, me kontributin e Nismës, me kontributin e qeverisjes tonë që jemi duke u mundu me tregu, ne tre ministrat e Nismës në këtë qeveri jemi tu u mundu me bo diçka ma mirë”, ka thënë Shala.

 

COMMENTS

COVID-19 Statistika

Këtu i keni informatat e fundit lidhur me pandeminë COVID-19