Enca në përqafim të Daddy Yankee, këto janë fjalët e saj

Enca në përqafim të Daddy Yankee, këto janë fjalët e saj

Enca Haxhia vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të shoubizit vendor.Së fundi, ajo bashkë me këngëtarin e hitit “Despacito”, Daddy Yankee, kanë dhuruar shou në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Pas përfundimit të koncertit, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa momente nga ky koncert.

Enca publikoi disa fotografi, në të cilat shfaqet pranë artistit me famë botërore, të cilin e vlerëson lartë.

“Ishte kënaqësi që të patëm në Tiranë dhe që performuam në të njëjtën skenë me ty. Energjia jote ishte mahnitëse, Zoti ju bekoftë”, ka qenë mbishkrimi i Encës. /Lajmi.net/

 

COMMENTS