Elegante dhe pa reçipeta, Oriola Marashi mahnit në këtë paraqitje

Elegante dhe pa reçipeta, Oriola Marashi mahnit në këtë paraqitje

Sa herë përmendet emri i saj na bien në mend imazhet provokuese që publikon.

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi mahnit fansat sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Së fundmi, Marashi ka sjell setin e ri fotografik në të cilin shfaqet e mahnitshme në një fustan elegant pa reçipeta.

Oriola shquhet për format trupore bombastike, për të cilat duhet pasur zili nga të gjithë.

Bukuroshja shqiptare shpesh është komentuar për relacionet e saj me meshkuj shqiptarë, pasi është parë edhe me emra të njohur të skenës. /Lajmi.net/

 

COMMENTS