E diele si kjo për Elvana Gjatën

E diele si kjo për Elvana Gjatën

Elvana Gjata është emër shumë i dashur për publikun.

Ditë më parë, këngëtarja mbajti koncert madhështor në Prishtinë, ku mblodhi numër të madh të fansave të saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo bashkë me producentin Poo Bear dhe bashkëshorten e tij kanë shëtitur disa vende me aeroplan privat.

Ndërsa, ndalesa e fundit e tyre ishte një garë e “Formula”, ku duket se Elvana po e shijonte në maksimum.

Kujtojmë që “Mike” titullohet kënga e fundit nga Elvana në duet me Ledri Vulën dhe John Shahun.

 

 

COMMENTS