E bija provokon në Instagram, reagimi i Sabianit nuk pritej!

E bija provokon në Instagram, reagimi i Sabianit nuk pritej!

Kejsi Mejdini, vajza e këngëtarit të njohur Sabiani publikon shpesh në rrjete sociale foto mjaft seksi.

Aktualisht ajo është duke shijuar pushimet dhe vijon të publikojë në rrjete sociale foto mjaft provokuese.

Në njërën prej tyre i ka komentuar me shaka edhe babai i saj Sabiani i cili i ka shkruar të ketë kujdes me rripat e rroba banjove se mos i grisen. Edhe Kejsi e ka marrë me shaka këtë koment të babait e saj.

 

COMMENTS