Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

Dua Lipa ndan disa momente të rëndësishme, gati për performancën e radhës

E bukur, e talentuar dhe me plot stil.

Është kjo këngëtarja shqiptare, Dua Lipa e cila befason gjithnjë me paraqitjet e saj në koncerte të ndryshme, shkruan lajmi net.

Duke qenë se është e pranishme pothuajse në çdo vend të botës ajo nuk harron të ndajë çaste të lumtura me ndjekësit, me ata që qëndrojnë gjithnjë prapa saj.

Me anë të imazheve që publikon ajo tregon se sot është në studio para se të niset për në festivale të llojllojshme.

E në këto nga Londra ajo shfaqet vetëm me reçipeta të kombinuara me pantollonat e shëndritshme. Theksojmë se kanë mbetur edhe pak ditë që nga koncerti i saj në Prishtinë “Sunny Hill Festival”.

 

COMMENTS