Dua Lipa i futet në dhomë moderatorit të njohur

Dua Lipa i futet në dhomë moderatorit të njohur

E gjitha ka ndodhur nga një shaka që gruaja e moderatorit të njohur(Jimmy Kimmel) ia bën atij transmeton Lajm.net.

Ajo e  ka ftuar Dua Lipën dhe një grup kërcimi në mes të natës gjatë kohës kur burri i saj flinte që ta zgjojnë atë duke kënduar dhe duke vallëzuar.

Këtë shaka gruaja e tij ia ka bërë edhe më herët me këngëtare tjera si:Rihanna,Britney Spears dhe Miley Cyrus.

 

 

COMMENTS